Šilalės rajono savivaldybė

Šilalės rajono savivaldybė
J. Basanavičiaus g. 2,
LT-75136 Šilalė
Tel.: +370 449 76114
Faks.: +370 449 76 118
El. paštas info@silale.lt

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre
Kodas 188773720

  Vertikalus meniu
 • Struktūra ir kontaktai
 • Taryba
  Meras
  Savivaldybės kontrolierius
  Administracijos struktūra
  Darbuotojų kontaktinė informacija
  Gyventojų priėmimas
  Vadovų darbotvarkės
  Savivaldybės įstaigos
  Biudžetinės švietimo įstaigos
  Seniūnijos
  Skyriai
  Savivaldybės kontroliuojamos bendrovė
 • Teisinė informacija
 • Teisės aktai
  Teisės aktų projektai
  Tyrimai ir analizės
  Teisės aktų pažeidimai
  Seimo kontrolierių pažymos
  Valstybės kontrolierių sprendimai
  Teismo sprendimai
  Tarnybiniai nusižengimai
  Etikos komisijos sprendimai
  Teisinio reguliavimo stebėsena
  Mero potvarkiai
  Administracijos įsakymai
  Tarybos sprendimų projektai
  Tarybos sprendimai
  Teisės aktų projektų paieška
  Posėdžiai
 • Veiklos sritys
 • Korupcijos prevencija
 • Administracinė informacija
 • Administracija
  Nuostatai
  Planavimo dokumentai
  Darbo užmokestis
  Paskatinimai ir apdovanojimai
  Viešieji pirkimai
  Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
  Finansinių ataskaitų rinkiniai
  Ūkio subjektų priežiūra
  Tarnybiniai lengvieji automobiliai
  Biudžeto planavimo dokumentai
  Finansiniai įsipareigojimai
  Vadovų darbotvarkės
  Administracinės naštos mažinimas
  Korupcijos prevencija
  Skyriai
  Seniūnijos
  Savivaldybės įstaigos
  Savivaldybės kontroliuojamos bendrovės
 • Paslaugos
 • Investicijos
 • Strateginis plėtros planas
  Įgyvendinti projektai
  ES parama
 • Teritorijų planavimas
 • Informaciniai pranešimai
  Bendrieji planai
  Šilalės miesto bendrasis planas
  Šilalės rajono bendrasis planas
  Specialieji planai
  2014 metai
  2013 metai
  2012 metai
  2011 metai
  2010 metai
  2009 metai
  2008 metai
  2007 metai
  2006 metai
  Detalieji planai
  2014 metai
  2013 metai
  2012 metai
  2011 metai
  2010 metai
  2009 metai
  2008 metai
  2007 metai
  2006 metai
  Sprendiniai
 • Nuorodos
 • Prasideda registracija į geriausių ES investicinių fondų projektų konkursą „Europos burės 2018“

  Pradedama projektų vykdytojų registracija į 10-ųjų „Europos burių“ nominacijas. Konkurse kviečiami dalyvauti projektų vykdytojai, kurie pasinaudojo 2014–2020 metų programavimo laikotarpio investicijomis. Šiais metais konkurse tikimasi sulaukti 2014–2020 m. etapo inovatyvių bei pažangių įgyvendintų ar vis dar įgyvendinamų projektų.

   

  „Jau tradicija tampę „Europos burių“ apdovanojimai kasmet kviečia visuomenės domėtis ne tik savo aplinkos, bet ir šalies mastu įgyvendinamais pažangiais pokyčiais, kuriančiais inovacijas, darbo vietas, didinančiais paslaugų prieinamumą bei skatinančiais tarptautines partnerystes ir projektus“, – sako konkursą inicijuojančios Finansų ministerijos viceministrė Loreta Maskaliovienė.

  Šiais metais skiriamos septynios „Europos burių 2018“ nominacijos. Nominacija „Už investicijas į žmogų“ yra skirta socialines iniciatyvas kūrusiems projektams, mažinantiems socialinę atskirtį bei skatinantiems pažeidžiamų visuomenės grupių integraciją. „Už proveržį į užsienio rinkas“ bus nominuoti projektai, kurių metu efektyviai panaudotos ES investicinių fondų lėšos tikslingai plėtrai į užsienio rinkas. Nominacija „Už suteiktas galimybes augti“ skirta projektams, kurių metu tobulinami darbuotojų įgūdžiai ir kvalifikacija, skatinantys su sunkumais susiduriančius žmones integruotis į darbo rinką. Nominacijoje „Už inovatyviausius sprendimus“ gali varžytis projektai, kurie paskatino įmonių ar organizacijų darbui pasitelkti išmaniąsias technologijas.

  Nominacija „Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą“ skirta projektams, kurių metu ES investicijos buvo nukreipiamos į viešų erdvių aplinkos gražinimą, infrastruktūros atnaujinimą bei pritaikymą gyventojų poreikiams. „Už įdomiausią smulkaus verslo projektą“ gali būti apdovanotas netradicinių sprendimų verslo nišose ieškojęs smulkaus verslo projektas, ES investicijas naudojęs inovatyvių produktų ar paslaugų kūrimui.

  Šių metų konkurso naujiena – nominacija „Už Baltijos regiono stiprinimą“ yra skirta projektams, stiprinantiems Baltijos jūros regiono valstybių bendradarbiavimą, kuomet dirbdamos kartu šalys gali įveikti iškilusius ir ateityje kilsiančius bendrus iššūkius bei užtikrinti tvarų Baltijos jūros valstybių-kaimynių augimą. Šiai nominacijai savo projektus teikti kviečiami Lietuvos, Latvijos ir Estijos projektų vykdytojai.

  Konkursas „Europos burės“ vyks keliais etapais. Geriausi projektai, pelnysiantys „Europos burių“ apdovanojimus bus renkami kompetentingos komisijos ir visuomenės balsavimu. Projektų vykdytojai kviečiami registruoti projektus vienai iš 7 nominacijų iki 2018 m. kovo 5 d. Komisija išrinks nominantus, kurie bus pristatyti visuomenei – už pasirinktą projektą kiekvienas žmogus internetu balandžio mėn. galės atiduoti savo balsą ir išrinkti „Europos burių“ laimėtojus. Konkurso projektams-nugalėtojams stabilumą ir stiprybę simbolizuojančių „Europos burių“ statulėlės bus įteiktos iškilmingame apdovanojimų renginyje, vyksiančiame 2018 m. gegužės 24 d. Klaipėdoje.

  Šiuo metu Lietuvoje įgyvendinama beveik 10 000 projektų, finansuojamų ES fondų lėšomis. „Europos burės“ siekia paskatinti gyventojus domėtis savo miesto, kaimo ar gyvenvietės aplinka, vietinio verslo proveržiais, socialinėmis iniciatyvomis ir kitais teigiamais pokyčiais, o projektų vykdytojus – teikti savo įgyvendinamo projekto kandidatūrą apdovanojimui atitinkamoje nominacijoje.

  Skatinami registruotis įvairiuose Lietuvos miestuose ir regionuose projektus įgyvendinantys vykdytojai. 2017 m. „Europos burę“ už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą pelniusi Kupiškio rajono savivaldybė šiuo metu gali matuoti realią ES fondų investicijų naudą: gavus paramą buvo sutvarkyta Kupiškio mieste esanti gamybinė teritorija, kurioje jau kurį laiką veikia ir daugiau nei 150 darbo vietų kuria pritraukti investuotojai – UAB „Domimaks“. „Esame mažas šiaurės rytų Lietuvos provincijos miestelis ir būti pastebėtiems bei įvertintiems, mums yra didžiulė garbė. Šis apdovanojimas priklauso visiems kupiškėnams, kurie prisidėjo prie šio projekto rengimo ir įgyvendinimo“, – sako apdovanojimą praėjusiais metais atsiėmęs Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.

  Daugiau informacijos apie konkursą „Europos burės 2018“, registraciją ir 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijas Lietuvoje galima rasti tinklalapyje http://www.esinvesticijos.lt/lt/.

   

  Išmaniosios komunikacijos agentūros „Idea prima“ informacija

  © Silale.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti www.silalei.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.
  Sprendimas: Idamas. Panaudota: SmartWeb